VI I.T.B. o Mistrzostwo Koła – relacja (21-02-2020)

W piątkowe popołudnie (21-02-2020) w kręgielni CKiSz, we wspaniałej, rodzinnej atmosferze odbył się „VI Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet i Mężczyzn”. Do walki o mistrzowskie tytuły i bardzo ładne medale przystąpiły nasze koleżanki i koledzy z Koła. Dobra zabawa oraz mnóstwo sportowych wrażeń wypełniały czas Turnieju.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Halina Łasica. Medal srebrny wywalczyła Leokadia Gozdek, a medalem brązowym cieszyła się Lidia Machniak. W kategorii mężczyzn zażarta bitwa toczyła się do ostatniego kręgla. Złoto wywalczył Janusz Sojda. Srebro zagarnął Ryszard Motyka, a medalem brązowym cieszył się Paweł Cichoń.
Dziękujemy Enea Elektrownia Połaniec za przekazanie nagród dla zwycięzców i uczestników Turnieju. Dziękujemy obsłudze kręgielni z CKiSz w Połańcu. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie. Za rok VII Turniej Mistrzowski. Na treningi zostało niewiele czasu.