VI Drużynowy Turniej o Puchar Prezesa (15-11-2019)

VI Drużynowy Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu Koła PTTK w Połańcu.

Turniej był już po raz szósty okazją do integracji osób działających w różnych środowiskach i stowarzyszeniach Gminy Połaniec, podczas którego podtrzymaliśmy tradycję dobrej zabawy z elementami sportowej rywalizacji. 15 listopada 2019 r. spotkali się i przystąpili do sportowej rywalizacji reprezentanci sześciu czteroosobowych drużyn. Wszystkie drużyny przystępowały do Turnieju z chęcią zagarnięcia okazałego Pucharu, ufundowanego przez organizatorów. Poziom rywalizacji sportowej był jak zawsze bardzo wysoki, a poziom emocji rósł z każdą turą oddawanych rzutów. Walka o zwycięstwo i miejsca na podium toczyła się do ostatniego kręgla. Puchar zdobyła uznawana za faworyta Drużyna Badmintonistów. To jest piąty Puchar zdobyty przez tę drużynę w sześcioletniej historii Turnieju.

Wyniki Turnieju:
Puchar Prezesa i złote medale wygrała Drużyna Badmintonistów (913 pkt.).
Srebro przypadło debiutującej Drużynie Running Połaniec (826 pkt.).
Medale brązowe zdobyli reprezentanci Koła PTTK II (774 pkt).
IV miejsce – Towarzystwo Kościuszkowskie (769 pkt.),
V miejsce – Koło PTTK I (767 pkt.),
VI miejsce – Sołtysi Gminy Połaniec (671 pkt.)

Najlepszą zawodniczką Turnieju była Barbara Szweda z Drużyny Running Połaniec, a najlepszym zawodnikiem Tomasz Brzostowicz z Drużyny Badmintonistów.

Składamy wielkie podziękowania uczestnikom Turnieju za rywalizację fair, sportowe emocje i stworzenie wspaniałej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom. Myślę, że są nimi wszyscy, którzy byli w tym czasie w Kręgielni CKiSz. Pocieszamy zwyciężonych. Za rok kolejny VII Turniej, na który już zapraszamy.

Wysiłki organizatorów Turnieju, mające na celu jak najbardziej profesjonalne jego przeprowadzenie wsparli przyjaciele Koła PTTK w Połańcu. Zarząd Enea Połaniec przekazał nagrody dla trzech pierwszych drużyn i dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika oraz upominki dla wszystkich uczestników Turnieju. Dziękuję. Jak co roku, otrzymaliśmy pomoc z Centrum Kultury i Sztuki i Tom Car Połaniec. Dziękuję.

Prezes Zarządu Koła PTTK w Połańcu, Jurek Han

Zapraszamy na fotorelację z Turnieju.


Licznik odwiedzin: