V I.T.B. o Mistrzostwo Koła – relacja (22-02-2019)

W piątkowe popołudnie (22-02-2019) w kręgielni CKiSz, we wspaniałej, rodzinnej atmosferze odbył się „V Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet i Mężczyzn”. Do walki o mistrzowskie tytuły i bardzo ładne medale przystąpiły nasze koleżanki i koledzy z Koła. Dobra zabawa oraz mnóstwo sportowych wrażeń wypełniały czas Turnieju.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Leokadia Gozdek. Medal srebrny zawisł na szyi Haliny Łasicy, a medalem brązowym cieszyła się Lidia Machniak, która nie obroniła wicemistrzowskiego tytułu z roku ubiegłego.
W kategorii mężczyzn zażarta bitwa toczyła się do ostatniego kręgla. Złoto wywalczył Jerzy Szczęsny. Srebro zagarnął Zbyszek Rodenko, a medalem brązowym cieszył się Janusz Sojda, który nie obronił wicemistrzowskiego tytułu z roku ubiegłego.
Dziękujemy Zarządowi Koła za zorganizowanie Mistrzostw. Dziękujemy Enea Elektrownia Połaniec za przekazanie nagród dla zwycięzców i uczestników Turnieju. Dziękujemy obsłudze kręgielni z CKiSz w Połańcu. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie. Za rok VI Turniej Mistrzowski. Na treningi zostało niewiele czasu.


Licznik odwiedzin: