V Drużynowy Turniej o Puchar Prezesa (16-11-2018)

V Drużynowy Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu Koła PTTK w Połańcu.

Turniej był już po raz piąty okazją do integracji osób działających w różnych środowiskach i stowarzyszeniach Gminy Połaniec, podczas którego podtrzymaliśmy tradycję dobrej zabawy z elementami sportowej rywalizacji. 16 listopada 2018 r. spotkali się i przystąpili do sportowej rywalizacji reprezentanci sześciu czteroosobowych drużyn. Wszystkie drużyny przystępowały do Turnieju z chęcią zagarnięcia okazałego Pucharu. Poziom rywalizacji sportowej był bardzo wysoki, a poziom emocji rósł z każdą turą oddawanych rzutów. Walka o zwycięstwo i miejsca na podium toczyła się do ostatniego kręgla. Puchar zdobyła Drużyna Badmintonistów. To jest czwarty Puchar zdobyty przez tą drużynę w pięcioletniej historii Turnieju.

Wyniki Turnieju:
Puchar Prezesa i złote medale wygrała Drużyna Badmintonistów (952 pkt.).
Srebro przypadło Drużynie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Połaniec (938 pkt.).
Medale brązowe zdobyli reprezentanci Koła PTTK II (827 pkt).
IV miejsce – Towarzystwo Kościuszkowskie (789 pkt.),
V miejsce – Koło PTTK I (712 pkt.),
VI miejsce – Sołtysi Gminy Połaniec (654 pkt.)

Najlepszą zawodniczką Turnieju była Wioletta Kalina z Drużyny Badmintonistów, a najlepszym zawodnikiem Przemysław Pawlaki z Drużyny PGK Połaniec.

Składamy wielkie podziękowania uczestnikom Turnieju za rywalizację fair, sportowe emocje i stworzenie pięknej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom. Myślę, że są nimi wszyscy, którzy byli w tym czasie w Kręgielni CKiSz. Pocieszamy zwyciężonych. Za rok kolejny VI Turniej, na który już zapraszamy.

Wysiłki organizatorów Turnieju, mające na celu jak najbardziej profesjonalne jego przeprowadzenie wsparli przyjaciele Koła PTTK w Połańcu z: Centrum Kultury i Sztuki, Tom Car Połaniec, Restauracji Winnica, Elektrownia Enea Połaniec. Dziękuję.

Prezes Zarządu Koła PTTK w Połańcu, Jurek Han

Zapraszamy na fotorelację z Turnieju.


Licznik odwiedzin: