Odjazdowy Bibliotekarz (11-06-2017)

To już po raz piąty rowerowe rodziny zostały zafascynowane klimatem „Odjazdowego Bibliotekarza”. Tegoroczny Rajd rowerowy, organizowany wspólnie przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Adama Mickiewicza i Koło PTTK  zgromadził rekordową liczbę ponad 80 uczestników. Zanim wielobarwny peleton opuścił Połaniec, paradnie przejechał ulicami miasta wzbudzając spore zainteresowanie mieszkańców. Trasa rajdu wiodła malowniczymi terenami, wśród łąk i truskawkowych pól Gminy Połaniec i Łubnice. Po przejechaniu ponad 20 km, rowerzyści dotarli do Parku w Ruszczy. Dzieci, młodzież i dorośli wspólnie bawili się podczas wielogodzinnego pikniku. Atrakcji było co niemiara. Gry, zabawy, konkursy, pieczenie kiełbasek na ognisku, śpiewanie wypełniły szybko upływający czas.
Dziękujemy rekordowej liczbie uczestników za udział i dobrą zabawę.
Dziękujemy naszym przyjaciołom z Biblioteki za wspólne przygotowanie rajdu.
Dziękujemy koledze Januszowi za przewodnictwo na trasie i za to, że ani razu nie zabłądził 🙂 Dziękujemy kolegom, którzy dbali o bezpieczny przejazd rowerzystów.
Dziękujemy koleżankom z Koła za uśmiech i dodanie do pomarańczy trochę chabru.
Dziękujemy Prezesowi Koła za bycie z nami na „Odjazdowym”.
Dziękujemy koleżance Wioli, która reprezentowała zarówno Bibliotekę jak i Koło PTTK, za koordynację przygotowań do rajdu i za czuwanie nad sprawnym jego przebiegiem.

Zapraszamy do fotorelacji z „Odjazdowego Bibliotekarza”.


Licznik odwiedzin: