Mosty łączą (11-04-2015)

Na zorganizowanym przez Koło PTTK w Połańcu rajdzie pieszym bawiło się 50 osób. Z Połańca do Gawłuszowic, a potem do Kliszowa wyszła pokaźna grupa piechurów. Na moście na Wiśle dołączyła ekipa z Gminy Gawłuszowice, a do Kliszowa dojechali motocykliści z Rain Riders Połaniec. Po zwiedzeniu drewnianego Kościoła p.w. Św. Wojciecha w Gawłuszowicach wszyscy doszli do Kliszowa. W tamtejszej remizie wymienili się wrażeniami z rajdowej trasy oraz nawiązali nowe znajomości. Podczas wielogodzinnej wspólnej zabawy obowiązywało hasło „Mosty Łączą”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za stworzenie wspaniałej atmosfery zabawy integrującej środowiska Gmin Gawłuszowice i Połaniec. Dziękujemy za przygotowanie imprezy w Kliszowie Pani Sołtys Danusi i jej koleżankom z KGW. Podziękowania kierujemy do księdza Łukasza Turzyńskiego, Wójta Jana Nowaka i Burmistrza Jacka Tarnowskiego za wsparcie rajdu. Pamiętajmy, że mosty wybudowano po to, aby łączyły.

W najbliższym czasie Koło PTTK w Połańcu planuje zorganizowanie kolejnego rajdu pod taką samą nazwą. Tylko kierunek marszu będzie w przeciwna stronę.

Zapraszam do fotorelacji z sobotniej wycieczki.


Licznik odwiedzin: