IV I.T.B. o Mistrzostwo Koła – relacja (23-02-2018)

W piątkowe popołudnie (23-02-2018) w kręgielni CKiSz, we wspaniałej, rodzinnej atmosferze odbył się „IV Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet i Mężczyzn”. Do walki o mistrzowskie tytuły i bardzo ładne medale przystąpiło 13 naszych koleżanek i 11 kolegów. Integracja nowych uczestników Turnieju z doświadczonymi graczami, dobra zabawa oraz mnóstwo sportowych wrażeń wypełniały czas Turnieju.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Dorota Magiera. Dorota wróciła na najwyższe podium po dwuletniej przerwie, spowodowanej kontuzją.  Medal srebrny zawisł na szyi Lidki Machniak. Medalem brązowym cieszyła się Halinka Łasica, która nie obroniła wicemistrzowskiego tytułu z roku ubiegłego.
W kategorii mężczyzn zażarta bitwa toczyła się do ostatniego kręgla. Złoto wywalczył Romek Kaczor. Srebro zagarnął “czarny koń” mistrzostw, Janusz Sojda, a brązowy medal przyjął, tak jak rok temu, Zbyszek Rodenko.
Dziękujemy organizatorom Mistrzostw. Dziękujemy obsłudze kręgielni z CKiSz w Połańcu. Dziękujemy właścicielom Restauracji “Winnica” w Połańcu. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie. Za rok V Turniej Mistrzowski. Na treningi zostało niewiele czasu.