IV Drużynowy Turniej o Puchar Prezesa (17-11-2017)

IV Drużynowy Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu Koła PTTK w Połańcu.

Turniej był kolejną okazją do integracji osób działających w różnych środowiskach i stowarzyszeniach Gminy Połaniec, podczas którego podtrzymaliśmy tradycję dobrej zabawy z elementami sportowej rywalizacji. 17 listopada 2017 r. spotkali się i przystąpili do sportowej rywalizacji reprezentanci 6 czteroosobowych drużyn. Wszystkie drużyny przystępowały do Turnieju w roli faworyta. Poziom rywalizacji sportowej był bardzo wysoki, a poziom emocji rósł z każdą turą oddawanych rzutów. Walka o zwycięstwo i miejsca na podium toczyła się (dosłownie i w przenośni) do ostatniego kręgla. Po rocznej przerwie Puchar zdobyła Drużyna Badmintonistów. To jest trzeci Puchar zdobyty przez tą drużynę w czteroletniej historii Turnieju. Drużyna Koła PTTK nie obroniła pierwszego miejsca zdobytego rok temu.

Wyniki Turnieju:
Puchar Prezesa i złote medale wygrała Drużyna Badmintonistów (938 pkt.).
Srebro przypadło Drużynie PTTK I (892 pkt.).
Medale brązowe zawisły na szyjach reprezentantom Towarzystwa Kościuszkowskiego (780 pkt).
IV miejsce – Koło PTTK II (769 pkt.),
V miejsce – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Połaniec (717 pkt.),
VI miejsce – Sołtysi Gminy Połaniec (673 pkt.)

Najlepszą zawodniczką Turnieju była Jadzia Kowenia z PTTK I, a najlepszym zawodnikiem Bartek Jabłoński z Drużyny Badmintonistów.

Składamy wielkie podziękowania uczestnikom Turnieju za rywalizację fair, sportowe emocje i stworzenie pięknej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom. Myślę, że są nimi wszyscy, którzy byli w tym czasie w Kręgielni CKiSz. Pocieszamy zwyciężonych. Za rok kolejny V Turniej, na który już zapraszamy.

Wysiłki organizatorów Turnieju, mające na celu jak najbardziej profesjonalne jego przeprowadzenie wsparli przyjaciele Koła PTTK w Połańcu z: Centrum Kultury i Sztuki, Tom Car Połaniec, Restauracji Winnica, Elektrownia Enea Połaniec. Dziękuję.

Prezes Zarządu Koła PTTK w Połańcu, Jurek Han

Zapraszamy na fotorelację z Turnieju.


Licznik odwiedzin: