III I.T.B. o Mistrzostwo Koła – relacja (24-02-2017)

W piątkowe popołudnie (24-02-2017) w kręgielni CKiSz, we wspaniałej, rodzinnej atmosferze odbył się „III Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet i Mężczyzn”.
W Turnieju zagrała rekordowa liczba uczestników. Do walki o bardzo ładne medale przystąpiło 13 naszych koleżanek i 13 kolegów. Dobra zabawa i emocje sportowe wypełniły czas Turnieju.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Jadzia Kowenia. Medal srebrny zawisł na szyi Haliny Łasicy. Medalem brązowym cieszyła się Halina Adamczyk, która nie obroniła mistrzowskiego tytułu z roku ubiegłego.
W kategorii mężczyzn zażarta bitwa toczyła się do ostatniego kręgla. Złoto wywalczył debiutujący w Mistrzostwach Koła, Bolek Kukułka. Srebro zagarnął ubiegłoroczny mistrz, Jurek Szczęsny, a brązowy medal przyjął Zbyszek Rodenko.
Dziękujemy organizatorom Mistrzostw. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie. Za rok IV Turniej Mistrzowski. Na treningi został tylko rok.


Licznik odwiedzin: