III Drużynowy Turniej o Puchar Prezesa (18-11-2016)

III Drużynowy Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu Koła PTTK w Połańcu.

Turniej był kolejną okazją do integracji osób działających w różnych środowiskach i stowarzyszeniach Gminy Połaniec, podczas którego podtrzymaliśmy tradycję dobrej zabawy z elementami sportowej rywalizacji. 18 listopada 2016 r. spotkali się i przystąpili do sportowej rywalizacji reprezentanci 7 czteroosobowych drużyn. Poziom rywalizacji sportowej był bardzo wysoki, a poziom emocji rósł z każdą turą oddawanych rzutów. Walka o zwycięstwo i miejsca na podium toczyła się (dosłownie i w przenośni) do ostatniego kręgla. I mamy sporą niespodziankę. Niekwestionowany faworyt Turnieju, Drużyna Badmintonistów nie obroniła pierwszego miejsca z roku 2014 i 2015. W roli „czarnego konia” Turnieju wystąpiła druga Drużyna Koła PTTK, która zdobyła Puchar. Gratulujemy!

A teraz wyniki.
Puchar Prezesa i złote medale wygrała Drużyna PTTK II (825 pkt.).
Srebro przypadło połanieckim Badmintonistom (816 pkt.).
Medale brązowe zawisły na szyjach reprezentantom Towarzystwa Kościuszkowskiego (771 pkt).
IV miejsce – Koło PTTK I (727 pkt.),
V miejsce – Sołtysi Gminy Połaniec (716 pkt.),
VI miejsce – Bank Spółdzielczy w Połańcu, debiutanci (676 pkt.)
VII miejsce – Motocykliści „Rain Riders” Połaniec (665 pkt.).

Najlepszą zawodniczką Turnieju była Ewa Wanatko z Towarzystwa Kościuszkowskiego, a najlepszym zawodnikiem Marek Adamczyk z Koła PTTK II.

Składamy wielkie podziękowania uczestnikom Turnieju za rywalizację fair, sportowe emocje i stworzenie pięknej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom. Myślę, że są nimi wszyscy, którzy byli w tym czasie w Kręgielni CKiSz. Pocieszamy zwyciężonych. Za rok kolejny IV Turniej, na który już zapraszamy.

Wysiłki organizatorów Turnieju, mające na celu jak najbardziej profesjonalne jego przeprowadzenie wsparli przyjaciele Koła PTTK w Połańcu z: Centrum Kultury i Sztuki, Tom Car Połaniec, Restauracji Winnica, Engie Energia Polska. Dziękuję.

Prezes Zarządu Koła PTTK w Połańcu, Jurek Han


Licznik odwiedzin: