II I.T.B. o Mistrzostwo Koła- relacja (26-02-2016)

W dniu wczorajszym (26-02-2016) w kręgielni CKiSz, we wspanialej atmosferze odbył się “II Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu”.
W Turnieju zagrało 9 naszych koleżanek i 10 kolegów. Sportowa rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Halina Adamczyk. Medal srebrny zawisł na szyi Małgorzaty Wójcikowskiej, a medalem brązowym cieszyła się Leokadia Gozdek. Gosia i Lodzia obroniły swoje miejsca z roku ubiegłego.
Złoto w kategorii Mężczyzn wywalczył, pokazując dużą klasę, Jurek Szczęsny. Zażarta bitwa toczyła się do ostatniego kręgla. Srebro zagarnął ubiegłoroczny mistrz, Leszek Kasiński, a brązowy medal przyjął debiutujący Roman Kaczor.
Dziękujemy organizatorom Mistrzostw. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim ich uczestnikom za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie. Za rok III Turniej. Macie rok czasu na trening.