II Drużynowy Turniej o Puchar Prezesa (13-11-2015)

II Drużynowy Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu Koła PTTK w Połańcu za nami. To impreza, którą traktujemy jako wspaniałą okazję do integracji osób działających w różnych środowiskach i stowarzyszeniach Gminy Połaniec. W dniu wczorajszym do spotkania i zabawy oraz sportowej rywalizacji stanęło 8 czteroosobowych drużyn, które reprezentowały  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Połańcu, Sołtysów Gminy Połaniec, Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu, Strażaków OSP w Tursku Małym, Motocyklistów „Rain Riders”, Badmintonistów Połaniec oraz Koło PTTK w Połańcu (dwa zespoły). Poziom rywalizacji sportowej był bardzo wysoki, a poziom emocji rósł z każdą turą oddawanych rzutów.

Puchar Prezesa i złote medale wygrali, tak jak rok temu, Badmintoniści (892 pkt.).
Srebro przypadło, tak jak rok temu, Towarzystwu Kościuszkowskiemu (827).
Medale brązowe zawisły na szyjach, tak jak rok temu, graczom Koła PTTK I (772).
IV miejsce – Warsztaty Terapii Zajęciowej (debiutanci),
V miejsce – Koło PTTK II,
VI miejsce -Sołtysi,
VII miejsce – Motocykliści (debiutanci),
VIII miejsce – Strażacy z OSP Tursko Małe (debiutanci).

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Ewa Wanatko z Towarzystwa Kościuszkowskiego, a najlepszym zawodnikiem Leszek Kasiński z Koła PTTK I.

Gratulacje dla zwycięzców. Myślę, że byli nimi wszyscy, którzy byli w tym czasie w Kręgielni CKiSz.

Składam wielki podziękowania uczestnikom Turnieju za rywalizację fair, sportowe emocje i stworzenie pięknej atmosfery.  Wysiłki organizatorów Turnieju, mające na celu jak najbardziej profesjonalne jego przeprowadzenie wsparli przyjaciele Koła PTTK w Połańcu z: Centrum Kultury i Sztuki, Tom Car Połaniec, UMiG Połaniec. Dziękuję.


Licznik odwiedzin: