I B.M.K. PTTK w Połańcu (20-02-2015)

Kolejna nowa karta zapisana w historii połanieckiego Koła PTTK. W dniu wczorajszym (20-02-2015) w kręgielni CKiSz we wspanialej atmosferze odbył się “I Indywidualny Turniej Bowlingowy o Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu”.
W Turnieju zagrało 5 naszych koleżanek i 12 kolegów. Sportowa rywalizacja stała na wysokim poziomie.
Po emocjonującej rywalizacji Mistrzostwo Koła PTTK w Połańcu w kategorii Kobiet wygrała i zdobyła złoty medal Dorota Magiera. Medal srebrny zawisł na szyi Małgorzaty Wójcikowskiej, a medalem brązowym cieszyła się Leokadia Gozdek.
Złoto w kategorii Mężczyzn wywalczył, pokazując dużą klasę, Leszek Kasiński (306 pkt). Zażarta bitwa do ostatniego kręgla toczyła się o pozostałe miejsca medalowe. Pomiędzy miejscem drugim i czwartym różnica wyniosła zaledwie 2 punkty. Srebro zagarnął Jerzy Szczęsny (235 pkt), brązowy medal przyjął Tadeusz Szkwarek (234 pkt). Czwarty był Paweł Cichoń (233 pkt).
Gratulujemy zwycięzcom Mistrzostw oraz wszystkim ich uczestnikom za podjęcie sportowej rywalizacji i za stworzenia wspaniałej atmosfery, sprzyjającej dobrej zabawie.