Gratulacje od połanieckich kosynierów.

Po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Koła PTTK w Połańcu otrzymaliśmy kilka ciepłych słów od kolegów Kostka i Radka z Towarzystwa Kościuszkowskiego. Dziękujemy.

 

Szanowni Państwo,
                        Drogi Kolego Prezesie,  
Czuję się zaszczycony Twoim Jureczku zaproszeniem. Miło mi, iż uczestniczyłem w tak ważnych obradach Koła. Gratuluję wszystkim Koleżankom  i Kolegom, członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej wyboru do władz życząc zdrowia i wytrwałości przy realizacji zakładanych celów.
A Państwa WSPÓŁMAŁŻONKOM życzę również wyrozumiałości dla Waszych społecznych działań.
                                                                                             Z wyrazami szacunku
                                                                                                      kreśli się
                                                                                     Konstanty Mirosław Michorowski
                                                                                                              kosynier – senior

17 października 2-osobowa delegacja Towarzystwa zaproszona została na Walne Zebranie Członków Koła PTTK w Połańcu, podsumowujące dwuletnią działalność. Podczas bardzo sprawnie przeprowadzonego spotkania przypomnieliśmy sobie dotychczasowe działania PTTK i mogliśmy posłuchać planów na kolejny rok. Wybrany został również zarząd, który będzie pełnił władzę w następnej kadencji. Na jego czele stanął, wybrany jednogłośnie poprzedni prezes Jerzy Han. Serdecznie pogratulowaliśmy panu Jurkowi zarówno dotychczasowej działalności jak i wytrwałości oraz nowych pomysłów. Całemu nowo wybranemu Zarządowi życzyliśmy realizacji wszystkich ciekawych pomysłów i wyzwań. Członkowie naszego Towarzystwa od początku funkcjonowania koła PTTK biorą udział, zwłaszcza w rajdach pieszych i turniejach w kręgle. Na koniec spotkania poprosiliśmy, aby w swoich przyszłorocznych planach członkowie PTTK nie zapomnieli o patronie naszego miasta. W 2017 roku, bowiem przypada 200 rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki i 100-lecie Kopca w Połańcu upamiętniającego to wydarzenie.

Więcej informacji o działalności PTTK w Połańcu można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia pod adresem www.pttkpolaniec.pl

                                                                                     Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu


Licznik odwiedzin: