Gorący weekend (13_14-06-2015)

Ufff!!! To był bardzo gorący weekend. Nie tylko pogodowo, ale przede wszystkim turystycznie. Członkowie, sympatycy i przyjaciele Koła PTTK w Połańcu zmierzyli się w ciągu dwóch dni z trzema turystycznymi wydarzeniami.
Udział w pieszej „Ponidziańskiej 50-tce” na dystansie 30 km w temperaturze w skali C przekraczającej dystans był dla czwórki naszych koleżanek i kolegów nowym turystycznym doświadczeniem.
Przejazd Jędrzejowską Kolejką Wąskotorową był jak co roku okazją do integracji dla połanieckich i jędrzejowskich miłośników dobrej zabawy. Atmosfera była bardzo gorąca.
Na deser zostawiliśmy sobie rowerowego „Odjazdowego Bibliotekarza”. Wspólnie z MGBP w Połańcu zorganizowaliśmy wypad do Gawłuszowic. Gwoździem wyjazdu było zwiedzanie gawłuszowickiego zabytku klasy zerowej, drewnianego Kościoła p.w. Św. Wojciecha. Na trasie barwnego 60-cio osobowego peletonu były trzy nowe mosty, jeden stary, jedna kładka i ognisko, przy którym rozgrzani rowerzyści mogli sprawdzić, czy może być jeszcze cieplej.
Relacje z tych trzech gorących imprez ukażą się w najbliższym czasie. Prosimy do nas zaglądać.


Licznik odwiedzin: