Babskie Pedałowanie VI (12-03-2017)

W niedzielę, 12 marca 2017 roku, na trasę Rajdu „Babskie Pedałowanie” wyruszyła dwudziestoosobowa grupa połanieckich rowerzystów, pragnących aktywnie uczcić kobiece święto. W świetlicy w Zdzieciach Nowych czekała na nich słodka niespodzianka. Prezes Zarządu Koła, Jurek Han złożył koleżankom ciepłe i serdeczne życzenia z okazji ich Marcowego Święta oraz życzył im dużo pozytywnej energii, dobrej kondycji i dużo sił potrzebnych do wspólnego pokonywania tras na turystycznym szlaku. Jak wiecie, dwa dni po święcie kobiet był obchodzony Dzień Mężczyzny. Z tej okazji Wiceprezes Zarządu Koła, Wiola Zalińska złożyła w imieniu żeńskiej części Zarządu Koła życzenia rowerowym kolegom. Faceci z Koła zostali zobowiązani do nieustannego wspierania dziewcząt na turystycznych szlakach. Panowie nie protestowali. Po krótkiej, lecz bardzo słodkiej biesiadzie, nasze rowerzystki przejechały na Zarudzie, gdzie otrzymały w prezencie wszystkie rosnące tam przebiśniegi. Nie martwcie się. Ani jeden kwiatek nie został zerwany, a nawet nie został zdeptany.

Nasi rowerzyści powrócili do Połańca po przejechaniu 40 km, w dobrej kondycji, z dużym bagażem wrażeń i w bardzo dobrych humorach.

Dziękujemy koleżance Lodzi za przygotowanie świetlicy w Zdzieciach Nowych i  za stworzenie miłej i gościnnej atmosfery turystycznego spotkania.

 


Licznik odwiedzin: